Protagonizan:
Tereza Kostková (moderador), Adéla Gondíková (moderador), Aleš Cibulka (moderador), Vasil Fridrich (moderador), Regina Rázlová, Linda Rybová, Marek Adamczyk, Jana Stryková, Mirai Navrátil (más)Protagonizan
Iva Pazderková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tři holky jako květ (2014) (grabación teatral)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Tři sestry (2010) (grabación teatral)
Ivo Jahelka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Nejlepší trapasy (2013) (serie)
Bastardi 2 (2011)
Roman Zach
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Metanol (2018) (telepelícula)
Srdce temnoty (2013) (grabación teatral)
Operación Anthropoid (2016)
Vendula Pizingerová
Checoslovaquia
Sabina Laurinová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dívčí válka (1991) (grabación teatral)
Galileo (2007) (grabación teatral)
Lyžař v parném létě (1984) (telepelícula)
Jan Budař
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Stavrogin je ďábel (2005) (grabación teatral)
Burning Bush (2013) (telepelícula)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Helena Vondráčková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concierto)
Jan Jiráň
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Praha stověžatá (2016) (grabación teatral)
Vraždy a něžnosti (1999) (telepelícula)
Sebevrah (1989) (grabación teatral)
Lenka Vlasáková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ochránce (2021) (serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (telepelícula)
Lea (1996)
Pavel Nový
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (telepelícula)
S tebou mě baví svět (1982)
Vanda Hybnerová
Checoslovaquia
Jan Šťastný
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Brouk v hlavě (2020) (grabación teatral)
Je třeba zabít Sekala (1998)
Roman Vojtek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Volha (2023) (serie)
Babylon (2002) (grabación teatral)
Devatenáct klavírů (2008) (telepelícula)
Dana Batulková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Záhadná paní Savageová (1997) (telepelícula)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Trampoty pana Humbla (1997) (telepelícula)
Lukáš Hejlík
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Polski film (2012)
Deníček moderního fotra (2021)
Marek Ztracený
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concierto)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concierto)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concierto)
Ilona Csáková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Karel Svoboda 65 (2004) (concierto)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concierto)
Karel Svoboda 80 (2018) (concierto)
Marie Rottrová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Dvacet let Olympicu (1983) (concierto)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concierto)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concierto)
Marek Taclík
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dukla 61 (2018) (telepelícula)
Brouk v hlavě (2002) (telepelícula)
Operace Silver A (2007) (telepelícula)
Radim Uzel
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (telepelícula)
Nejlepší trapasy (2013) (serie)