Director:
Jaroslav DudekGuión:
Jaroslav DietlCámara:
Alois NožičkaMúsica:
Zdeněk PololáníkReparto:
Luděk Munzar, Eva Jakoubková, Jaroslav Moučka, Slávka Hozová, Radovan Lukavský, Jana Štěpánková, Petr Kostka, Jana Preissová, Jiří Krampol (más)Episodios(13)
-
Vandrovník (E01)
-
Huťmistr (E02)
-
Návrat (E03)
-
V novém domě (E04)
-
Krize (E05)
-
Stěhování (E06)
-
Skrýš (E07)
-
Jaro (E08)
-
Voda (E09)
-
Krahulíkova vila (E10)
-
Ochranná značka (E11)
-
Nedělní směna (E12)
-
Jubileum (E13)
Reparto
Jan Vágner
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
České století (2013) (serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serie)
Jiří Samek
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jan Pohan
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serie)
Jiří Sedláček
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Karin Krajčo Babinská
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (serie)
Jana Janatová
Las mejoras series:
Cirkus Humberto (1988) (serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (serie)
My všichni školou povinní (1984) (serie)
Jan Vokurka
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Arabela (1980) (serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (serie)
Bambinot (1984) (serie)
Alexander Kučerenko
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Povstalecká história (1984) (serie)
Andrea Malá
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Tři cesty k domovu (1983) (serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (serie)
Miroslav Batík
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (serie)
Poručík Petr (1981) (serie)
Oldřich Velen
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Jakub Šolín
Las mejoras series:
Bakaláři (1972) (serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (serie)
Pihulka a Kaňka (1984) (serie)
Hana Pastejříková
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejoras series:
Bakaláři (1972) (serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Vítězslav Jirsák
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejoras series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Dalimil Klapka
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Saturnin (1994) (serie)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serie)
Jindřich Hrdý
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
F. L. Věk (1970) (serie)
Kamarádi (1969) (serie)
Marek Pavlovský
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Cirkus Humberto (1988) (serie)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Martina Hudečková
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Škola za školou (1981) (serie)
Cirkus Humberto (1988) (serie)
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Ladislav Kazda
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Daniela Bakerová
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Devadesátky (2022) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Arabela (1980) (serie)