Guión:
Karel ŠípCámara:
Zdeněk UherProtagonizan:
Karel Šíp (moderador), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (más)Protagonizan
Jakub Žáček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
A la sombra (2012)
Ztraceni v Mnichově (2015)
Schmitke (2014)
Jan Révai
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dracula (1996) (grabación teatral)
Němá tajemství (2023)
Volha (2023) (serie)
Varhan Orchestrovič Bauer
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Musíme se sejít (2016)
Jiří Havelka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ochránce (2021) (serie)
Němá tajemství (2023)
Vosto5: Pérák (2020) (grabación teatral)
Martin Havelka
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ochránce (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rédl (2018) (serie)
Jiří Vejdělek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Bezva ženská na krku (2016)
Poslední aristokratka (2019)
Pavel Kikinčuk
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S tvojí dcerou ne (1997) (grabación teatral)
Deskový statek (2008) (grabación teatral)
České století (2013) (serie)
Simona Babčáková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (grabación teatral)
Ochránce (2021) (serie)
A la sombra (2012)
Vladimír Šmicer
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Nevinné lži (2013) (serie)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Po čem muži touží 2 (2022)
Radek Holub
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kráva (1993)
Dámský krejčí (2012) (grabación teatral)
Vladimír Javorský
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Koncert V... (1990) (grabación teatral)
Ivan Trojan
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Elegance molekuly (2024) (grabación teatral)
Oblomov (2002) (grabación teatral)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (grabación teatral)
Jaroslav Dušek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Pelíšky (1999)
Čtyři dohody (2013) (grabación teatral)
Musíme si pomáhat (2000)
Natálie Grossová
Chequia
Las mejores películas:
Pepa (2018)
Společně sami (2024)
Stáří není pro sraby (2022)
Adéla Gondíková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Klauni a vlastenci (1991) (telepelícula)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Alena Mihulová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Smrt krásných srnců (1986)
Kráva (1993)
Operación Anthropoid (2016)
Jiří Macháček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Oblomov (2002) (grabación teatral)
Solitarios (2000)
Občanský průkaz (2010)
Martin Myšička
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Elegance molekuly (2024) (grabación teatral)
Oblomov (2002) (grabación teatral)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (grabación teatral)
Milan Šteindler
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Mi dulce pueblecito (1985)
Česká soda (1998)
Jiří Lábus
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
U Tlučhořů (2010) (grabación teatral)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)