Gympl s (r)učením omezeným - Série 2 (2013) (temporada)
Director:
Jiří ChlumskýCámara:
Asen ŠopovReparto:
Dana Batulková, Lucie Benešová, Karel Heřmánek, Václav Vydra nejml., Jan Šťastný, Zuzana Bydžovská, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jan Révai, Marta Jandová, Kamila Sedlárová, Václav Kopta (más)Reparto
Лилиан Малкина
Estonia
Las mejoras series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Neviditelní (2014) (serie)
Dobrá čtvrť (2005) (serie)
Ludmila Zábršová-Molínová
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Pan Tau (1971) (serie)
Eva Novotná
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Ochránce (2021) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jiří Zapletal
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Josef Kubáník
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Půlnoční zpověď (2023) (serie)
Temný Kraj (2017) (serie)
Jiří Kalužný
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Rapl (2016) (serie)
Štafl (2018) (serie)
Život na zámku (1995) (serie)
Jiří Bábek
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Česká soda (1993) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Robert Nebřenský
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Ondřej Rychlý
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Trapasy (2007) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Eva Salvatore Burešová
Chequia
Las mejoras series:
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
David Gránský
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Jordan Haj
Checoslovaquia
Las mejoras series:
1864 (2014) (serie)
Až po uši (2014) (serie)
Extraktoři (2023) (serie)
Vojtěch Vondráček
Chequia
Las mejoras series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Božena (2021) (serie)
Ivana Korolová
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Anča a Pepík (2017) (serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (serie)
Ať žijí rytíři! (2010) (serie)
Jan Maršál
Chequia
Natálie Halouzková
Chequia
Las mejoras series:
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Polda (2016) (serie)
Špunti na cestě (2022) (serie)
Anastasia Chocholatá
Chequia
Las mejoras series:
Pustina (2016) (serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Pavel Tomanka
Las mejoras series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Advokát ex offo (1988) (serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)
René Přibil
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Valérie Zawadská
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Saturnin (1994) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)