Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 2
(temporada)- Opera: Khroniki uboynogo otdela 2 (más)
Rusia,
2006, 20 h 48 min
(Minutos: 52–104 min)
Episodios(17)
-
Ochota na šuby (S02E01)
-
Rodnaja krov (S02E02)
-
Odin procent somnenija (S02E03)
-
Gluchar (S02E04)
-
Černaja vdova (S02E05)
-
Pitěrskij tranzit (S02E06)
-
Zeleň (S02E07)
-
Chromoj čert (S02E08)
-
Eto šou-bizněs (S02E09)
-
Černyj čulok (S02E10)
-
Ispoveď (S02E11)
-
Zakon žanra (S02E12)
-
Zaveščanije (S02E13)
-
Vospitatěl (S02E14)
-
Něputěvaja (S02E15)
-
Foto na pamjať (S02E16)
-
Tělo i dělo (S02E17)
Reparto
Константин Смирнов
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Alyona Shaytarova
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Karpov
Las mejoras series:
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Sergey Umanov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Trockij (2017) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Tina Kandelaki
La Unión Soviética
Albert Barbarich
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Andrey Obarukhin
Las mejoras series:
Dostojevskij (2011) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Aleksandr Styopin
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Лариса Маркина
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Evgeniy Artemev
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Марина Макарова
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Andrey Mokeev
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Natalya Vinogradova
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Yuriy Zaytsev
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Jesenin (2005) (serie)
Velikaja (2015) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Маргарита Иванова
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Tatyana Shchankina
Las mejoras series:
Zolotoj těljonok (2005) (serie)
Russkije v Gorodě Angelov (2003) (serie)
Valeriy Li
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Dostojevskij (2011) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Zhdanov
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mikhail Dolginin
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Mariya Odegova
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)