Director:
Jiří HanibalGuión:
Jiří HanibalCámara:
Josef PávekMúsica:
Jan HrábekReparto:
František Němec, Luděk Munzar, Eduard Cupák, Josef Somr, Oldřich Vlach, Jiří Pleskot, Jaroslav Drbohlav, Alena Procházková, Jiří Zahajský, Adolf Filip (más)Reparto
František Němec
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Hamlet (1986) (grabación teatral)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (telepelícula)
Ucho (1970)
Luděk Munzar
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
S čerty nejsou žerty (1984) - narrador
Ubohý pan Kufalt (1981) (telepelícula)
Eduard Cupák
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tažní ptáci (1983) (telepelícula)
Martillo para las brujas (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Josef Somr
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Hamlet (1986) (grabación teatral)
Naši furianti (1983) (grabación teatral)
Tažní ptáci (1983) (telepelícula)
Oldřich Vlach
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Periferie (2017) (grabación teatral)
Escuela primaria (1991)
Mi dulce pueblecito (1985)
Jiří Pleskot
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Král Krysa (1979) (grabación teatral)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Lucerna (1967) (telepelícula)
Jaroslav Drbohlav
Checoslovaquia
Las mejores películas:
La cenicienta y el príncipe (1973)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Což takhle dát si špenát (1977)
Alena Procházková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Cyrano z Bergeracu (1986) (grabación teatral)
Gazdina roba (1992) (grabación teatral)
Přišel na večeři (1981) (grabación teatral)
Jiří Zahajský
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Hráči (1983) (grabación teatral)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Adolf Filip
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Rozčarovaní (1982) (telepelícula)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
¡Qué vivan los fantasmas! (1977)
Bohumila Dolejšová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Smrt krásných srnců (1986)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (1976) (telepelícula)
Ladislav Lakomý
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Stromy umírají vstoje (1998) (telepelícula)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Jiří Bruder
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (telepelícula)
Robert Vrchota
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Jako kníže Rohan (1983) (telepelícula)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (telepelícula)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Karel Koloušek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Utopím si ho sám (1989) (telepelícula)
Veselé windsorské paničky (1974) (grabación teatral)
Karel Hábl
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Amadeus (1984)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Adelheid (1969)
Ilona Jirotková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Božena Böhmová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Smuteční slavnost (1969)
Otra vez salto sobre los charcos (1970)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Ema Skálová
Austria-Hungría
Las mejores películas:
O věcech nadpřirozených (1958)
Škola otců (1957)
Madame Sans-Géne (1971) (telepelícula)
Bohumil Šmída
Austria-Hungría
Las mejores películas:
Partie krásného dragouna (1970)
Dívka s mušlí (1980)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)