Director:
Jiří KrejčíkCámara:
Viktor RůžičkaReparto:
Július Satinský, Nina Divíšková, Pavel Zedníček, Zora Rozsypalová, Yvetta Kornová, Magdalena Reifová, Ivan Vyskočil, Jana Marková, Radka Stupková (más)Reparto
Július Satinský
República Eslovaca
Las mejores películas:
Mi dulce pueblecito (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (telepelícula)
Tři veteráni (1983)
Nina Divíšková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (grabación teatral)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho (1991) (grabación teatral)
Pavel Zedníček
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tažní ptáci (1983) (telepelícula)
Bratři Karamazovi (1981) (grabación teatral)
Tichá bolest (1990)
Zora Rozsypalová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
...a pozdravuji vlaštovky (1972)
Kateřina a její děti (1970)
Zastihla mě noc (1985)
Yvetta Kornová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Pozor, vizita! (1981)
Udělení milosti se zamítá (2002) (telepelícula)
Magdalena Reifová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Páni kluci (1975)
La bruja traviesa (1971)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Ivan Vyskočil
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Haprdáns (1988) (grabación teatral)
La fiesta y los invitados (1966)
Kytice (2000)
Jana Marková
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Smrt krásných srnců (1986)
Všichni dobří rodáci (1968)
Vracenky (1990)
Radka Stupková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (grabación teatral)
Lékaři (1988) (telepelícula)
O štěstí a kráse (1986) (telepelícula)
František Řehák
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Na samotě u lesa (1976)
Una invención diabólica (1958)
La fiesta de las campanillas (1983)
Jaroslava Kretschmerová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Alena Karešová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Zámek v Čechách (1993) (telepelícula)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Miriam Kantorková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Martillo para las brujas (1969)
Kam slunce nechodí... (1971) (telepelícula)
La bruja traviesa (1971)
Gabriela Wilhelmová
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Julie Jurištová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Princ a Večernice (1978)
Arabesky (1987) (telepelícula)
Jiřina Jelenská
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejores películas:
Smrt krásných srnců (1986)
Pozor, vizita! (1981)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Lena Birková
La Unión Soviética
Las mejores películas:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kolya (1996)
Nick Carter, aquel loco, loco, detective (1978)
Ondřej Vetchý
Checoslovaquia
Las mejores películas:
S čerty nejsou žerty (1984)
Escuela primaria (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Oldřich Velen
Checoslovaquia
Las mejores películas:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Leoš Suchařípa
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Revizor (1971) (grabación teatral)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Alondras en el alambre (1969)