Episodios(32)
-
Informator (S10E01)
-
Odin procent (S10E02)
-
Ně dorože děněg (S10E03)
-
Dikij pljaž (S10E04)
-
Smerť "Botanika" (S10E05)
-
Samosud (S10E06)
-
Ošibočka... (S10E07)
-
Pocelujev most (S10E08)
-
Плёвое дело (S10E09)
-
Angel smerti (S10E10)
-
Ljubov on-lajn (S10E11)
-
Pochititěl s velosipedom (S10E12)
-
Na obočině (S10E13)
-
Zub mudrosti (S10E14)
-
Buket belych roz (S10E15)
-
Koškino zoloto (S10E16)
-
Potrošitěli (S10E17)
-
Čerdačnoje dělo (S10E18)
-
Ošibka Samuraja (S10E19)
-
Dělo na million (S10E20)
-
Dva Červonca (S10E21)
-
Tovarišč po partii (S10E22)
-
Kurinaja slepota (S10E23)
-
Koščej smertnyj (S10E24)
-
Petěrburgskij treugolnik (S10E25)
-
Vostočnaja kuchňa (S10E26)
-
Svobodnyj vygul (S10E27)
-
Iznanočnaja petlja (S10E28)
-
Česť stukača (S10E29)
-
Česť stukača. Časť 2 (S10E30)
Reparto
Georgiy Medvedev
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Inessa Perelygina-Vladimirova
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Владимир Миронов
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Demich
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Aleksandr Semyonov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Mikhail Sidash
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Trockij (2017) (serie)
Velikaja (2015) (serie)
Konstantin Kaynov
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Alyona Artyomova
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Sergey Krasovskiy
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksey Velichko
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Анна Орис
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Anna Zakharova
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Anton Chernov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Sergey Sintsov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Polina Larina
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Ruslan Meshchanov
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Ekaterina Belova
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Владимир Глазков
La Unión Soviética
Las mejoras series:
Sparta (2016) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Yuliya Khomutova
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Polina Kamanina
Las mejoras series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)