Director:
Jaroslav DudekGuión:
Miloš MacourekCámara:
Jindřich NovotnýMúsica:
Ladislav ŠtaidlReparto:
Josef Abrhám, Eliška Balzerová, Petr Čepek, Miloš Kopecký, Aleš Procházka, Dana Vávrová, Jiří Adamíra, Jana Brejchová, Žaneta Fuchsová, Petr Nárožný (más)Episodios(6)
-
Vynález století (E01)
-
Ďábelský úkol (E02)
-
Génius se vrací (E03)
-
Katastrofální omyl (E04)
-
Osudný zločin (E05)
-
Příjemná ztráta (E06)
Reparto
Jan Faltýnek
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Povídky malostranské (1984) (serie)
Miriam Chytilová
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Chalupáři (1975) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Milan Neděla
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Arabela (1980) (serie)
La tía de Frankenstein (1987) (serie)
Zdeněk Dítě
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Gagman (1987) (serie)
Stella Zázvorková
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Zahrada (1974) (serie)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Jaroslava Kretschmerová
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Anča a Pepík (2017) (serie)
Gagman (1987) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Naďa Konvalinková
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Jiří Lábus
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Česká soda (1993) (serie)
Arabela (1980) (serie)
František Filipovský
Austria-Hungría
Las mejoras series:
Zahrada (1974) (serie)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (serie)
Radka Stupková
Checoslovaquia
Růžena Merunková
Protectorado de Bohemia y Moravia
Las mejoras series:
Zahrada (1974) (serie)
Třešňová babička (1977) (serie)
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Vlastimil Bedrna
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Gagman (1987) (serie)
Jan Novák
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Bakaláři (1972) (serie)
Písečná potvůrka (1985) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
František Husák
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Sňatky z rozumu (1968) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Robert Vrchota
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Jana Robenková
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Gustav Bubník
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Vladimír Hrubý
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Záhada hlavolamu (1969) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Jana Vaňková
Checoslovaquia
Las mejoras series:
Moje kone vrané (1980) (serie)
Země úsměvů a snů (1970) (serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (serie)
Gustav Nezval
Austria-Hungría
Las mejoras series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
F. L. Věk (1970) (serie)