Galería (55)
Guionista
Películas | |
---|---|
1988 |
Pouťová pohádka (telepelícula) |
Zlatý copánek (telepelícula) |
|
1986 |
O kouzelné píštalce (telepelícula) |
1985 |
Vodník v pivovaře (telepelícula) |
1984 |
Budulínek Mandelinka (telepelícula) |
1967 |
Rozmarýnkův zlatý klíček (telepelícula) |
1966 |
Malá mořská víla (telepelícula) |
1962 |
O statečné princezně (telepelícula) |
Series | |
---|---|
1988 |
Strom pohádek |
Divoké labutě (E04) |
|
1987 |
Strom pohádek |
O perníkové chaloupce (E03) |
|
Maruška (E02) |
|
O bílé laňce (E01) |
|
1980 |
Příběhy modrého telefonu |
1976 |
Pohádkové příběhy kominíka Valenty |
1974 |
O vynálezci dětských snů |
Programas | |
---|---|
1973 |
Malování na počkání |
Cortometraje | |
---|---|
1992 |
Dunajská královna (telepelícula) |
1958 |
Chlapec a pes (telepelícula) |
Actriz
Películas | |
---|---|
1994 |
Bezvousák a princezna Kamila (telepelícula) |
1984 |
Budulínek Mandelinka (telepelícula) |
Malý Démosthenés |
|
1983 |
Kmotři z blat (telepelícula) - narrador |
1978 |
Zadními vrátky do ZOO za zvířátky |
1976 |
O stříbrném kamínku (telepelícula) - narrador |
1974 |
Lesní ženka (telepelícula) - narrador |
1973 |
O princi Janovi a princezně Marfušce (telepelícula) |
Trávnička (telepelícula) - narrador |
|
1972 |
Divoké labutě (telepelícula) |
Kamenný kvítek (telepelícula) |
|
Modrý koberec (telepelícula) |
|
Studánka bílé panenky (telepelícula) |
|
1969 |
Pozor, braši, tady straší (telepelícula) |
1968 |
Růžová Anička (telepelícula) |
1967 |
Království kol a spol. (telepelícula) - guía |
O fajfce s myslivcem a jelenem (telepelícula) |
|
Rozmarýnkův zlatý klíček (telepelícula) |
|
1966 |
Malá mořská víla (telepelícula) - narrador |
Země slunce a šafránu (telepelícula) - guía |
|
Země velkého vypravěče pohádek (telepelícula) - guía |
|
1965 |
Byl jednou jeden domeček (telepelícula) |
Kůň se zlatou hvězdou na čele (telepelícula) |
|
Země malovaných koníčků (telepelícula) - guía |
|
Země černých deštníků (telepelícula) - guía |
|
1961 |
Fuente Ovejuna (telepelícula) |
Ztratil se pejsek (telepelícula) |
|
1960 |
Kouzelný den |
1957 |
Krvavá svatba (telepelícula) |
1956 |
Honzíkova cesta |
Začínáme žít (telepelícula) |
Series | ||
---|---|---|
1988 |
Strom pohádek |
|
Divoké labutě (E04) |
||
1980 |
Kocour Vavřinec a jeho přátelé |
|
1979 |
Už nám byly tři |
|
1976 |
Pojďte s námi za mámou, tátou |
|
Příběhy panáčka Košiláčka |
||
1974 |
O vynálezci dětských snů |
|
1973 |
Koníček Largo |
|
1971 |
Pohádky z tisíce a jedné noci |
|
Ebenový kůň (E07) |
||
O ptáku se smaragdovým peřím (E06) |
||
O dceři kupcově a synu krále íráckého (E05) |
||
más episodios (4) | ||
1968 |
Pohádky na přání |
|
1965 |
Pohádkový zeměpis |
Documental | |
---|---|
2004 |
Příběhy slavných (serie) |
Štěpánka: "Těžší život je lepší" (S05E05) |
|
1961 |
Jak správně kojit |
Protagonista
Programas | |
---|---|
1997 |
Paskvil |
1991 |
Kuřátka |
1985 |
Kavárnička dříve narozených |
1981 |
Malování bez čekání |
1978 |
Maminko, tatínku, dívejte se s námi |
1977 |
Malý televizní kabaret |
1976 |
Okénko pro zvědavé |
1974 |
Malá čarodějnice |
Pohádky pro Kačenku |
|
1973 |
Malování na počkání |
1972 |
Štěpánčin domek na kolech |
1971 |
Hračky naší Kačky |
Severské pohádky |
|
1970 |
Detektivní kaleidoskop |
1964 |
Vlaštovka (pionýrská) |
1962 |
Pohádkové noviny |
1961 |
Akdá-hop! |
1960 |
Domeček |
Zpěvníček |
|
1959 |
Čertík Brčko |
1953 |
Pohádkové dívánky |
1950 |
Spejblovize |
Escritora
Series | |
---|---|
1978 |
Dobrodružství Péti Světošlápka - cómics |
1965 |
Pohádkový zeměpis - cómics |