Director:
Daniel StrejcCámara:
Lukáš RoganskýProtagonizan:
Honza Dědek (moderador), Aneta Kratochvílová (moderador), Janek Ledecký, Adéla Gondíková, Miloš Pokorný, Barbora Jánová, Marta Jandová, Roman Vojtek (más)Protagonizan
Honza Dědek (moderador)
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Děti Nagana (2023)
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)
Aneta Kratochvílová (moderador)
Janek Ledecký
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Devadesátky (2022) (serie) - arch.
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concierto)
Hity 89 (1989) (concierto)
Adéla Gondíková
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Klauni a vlastenci (1991) (telepelícula)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Miloš Pokorný
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Nestyda (2008)
Líbáš jako ďábel (2012)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Barbora Jánová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Ztracená brána (2012) (serie)
Probudím se včera (2012)
Setkání s hvězdou (2011) (serie)
Marta Jandová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concierto)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concierto)
V slepých uličkách (2015) (concierto)
Roman Vojtek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Volha (2023) (serie)
Babylon (2002) (grabación teatral)
Devatenáct klavírů (2008) (telepelícula)
Petr Švancara
Checoslovaquia
František Táborský
Checoslovaquia
Iva Frühlingová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Tři životy (2007) (telepelícula)
Vetřelci a lovci (2009) (serie)
Richard Genzer
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dracula (1996) (grabación teatral)
La bruja traviesa (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concierto)
Alexander Hemala
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Probudím se včera (2012)
Něžné vlny (2013)
Luděk Zelenka
Las mejores películas:
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Patricie Pagáčová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Devadesátky (2022) (serie)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)
Michal Suchánek
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (telepelícula)
Krajina s nábytkem (1986)
Roman Bednář
Las mejores películas:
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Marek Taclík
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dukla 61 (2018) (telepelícula)
Brouk v hlavě (2002) (telepelícula)
Operace Silver A (2007) (telepelícula)
Malvína Pachlová
Checoslovaquia
Las mejores películas:
Dokonalá svatba (2010) (grabación teatral)
Podezření (2022) (serie)
Raluca (2014)
Petr Vydra
Checoslovaquia
Las mejores películas:
El idiota (1999)
Revizor (1998) (grabación teatral)
Malostranské humoresky (1995)